0
Няма продукти в кошницата!
Обнови

[291] Проводим дрениращ крем за работа с апаратура, за тяло

Продуктът е наличен
Проводим дрениращ крем за апаратура, за тяло.
Споделете в

АКО СТЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТ, МОЛЯ РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ / ВЛЕЗТЕ В ПРОФИЛА СИ, ЗА ДА ВИДИТЕ ЦЕНАТА СИ

Количество: 1000ml

Най-новата разработка на Paraiso Cosmetics е ПРОВОДИМ крем за тяло, с подхранващ и хидратиращ ефект.
Съдържа 4% масло от сладък бадем.

СЪДЪРЖА МАСЛО ОТ СЛАДЪК БАДЕМ, широко използвано в масажите поради своите омекотяващи и противовъзпалителни свойства. Благодарение на 4% масло от сладък бадем, този крем ще осигури хидратация, подхранване, гъвкавост и мекота на кожата, без да запушва порите.

Подходящ за всеки тип кожа, включително и най-чувствителната.

При увеличаване на интензитета на процедурата, клиентът се чувства комфортно, не изпитва болка.

Кремът е от съществено значение при третиране с уреди, тъй като предотвратява износването на използваните части и оптимизира работата на професионалиста!

Продуктът е предназначен заизползване на широк спектър професионална козметична апаратура, например:

  • диатермия,
  • радиочестотни и съпротивителни токове,
  • кавитация,
  • RF,RF Lifting,
  • козметични радиочестотни апарати от най-ново поколение,
  • ултразвук,
  • Дарсонвал,
  • фитнес тренировъчна апаратура и др.

Употреба: След като достигнете етапа от работената процедура, в която използвате апарата, нанесете обилно от продукта в желаната зона. За да е проводим и ефективен кремът трябва да е достатъчно количество, че кожата да не изсъхва по време на работа. Включете Вашата апаратура и се радвайте на невероятни резултати, които правят работата на професионалисти по-лесна!

Професионален продукт без парабени.

Произведено от Paraiso Cosmetics, Испания.

icon1 Безплатна доставка при поръчка над 200 лв.

icon1 Общи условия за ползване на електронен магазин

icon3 Условия на доставка

 

   icon map pin Русе, ул. Алеи Възраждане 38

   icon mobile 0878 436627

   icon email spa_trade1@abv.bg

Top